godzina:

Moje
zainteresowania
 

Główna

Zwierzęta
Muzyka
Wiersze
plany na przyszłość


Nie mam zainteresowań bardzo twórczych i rozwijających. Większość czasu wolnego poświęcam na oglądanie filmów i seriali. Jest to łatwe, ale niestety czasochłonne.
 Wymyśliłam sobie powiedzonko "serial sam się nie obejrzy". Niby powinnam poświęcić troche czasu na naukę, ale po co skoro nie czerpię z tego przyjemności.


FILMY

Jak już wyżej pisałam dużo czasu poświęcam na oglądanie filmów. Jednym z moich ulubionych gatunków są komedie. Śmiech to zdrowie. Jednak nie każda komedia jest zabawna. Może nam sie trafić jakis "wzruszająco- żenujący" komediodramat. Co wtedy? Zazwyczaj wręcz idealnym rozwiązaniem jest kino akcji. Lubie je, ponieważ moje życie jest nudne, a bohaterowie kina akcji mają tyle przygód. Co chwila gdzieś wybuchy, gonitwy, bójki, kradzieże. Po prostu mój świat. Dlatego naprawdę gorąco polecam.
 Oto kilka filmów które obejrzałam i mi się podobały:

SERIALE

Filmy są cudowne, ale szybko się kończą. Zazwyczj trwają półtorej do dwóch i pół godziny. A jeżeli wy,  macie do dyspozycji ogromniastą ilość czasu i nie chcecie zmieniać ciągle filmu, całej historii to seriale są stworzone dla was! Podczas trwania serialu macie więcej czasu aby zżyc się z bohaterami, watki są bardziej rozwinięte i jak jeden odcinek się skończy nie musicie długo szukać kolejnego. Są dwa rodzaje seriali:
- wstawiany cały sezon na raz
- odcinki wstawiane zazwyczaj co tydzień

Każda z powyższych opcji jest dobra i zła. Ja preferuje pierwszą bo nie jestem zbyt cierpliwa i gdy cały sezon pojawia się w jednym momencie mogę go obejrzeć nie czekając zbyt długo, co jest zdecydowaną zaletą. Jednak po obejrzeniu całego sezonu mam doczynienia z tak zwanym niedosytem- sezon się skończył i nie mam co oglądać.

Druga opcja jest pod względem niedosytu lepsza bo serial się nie kończy tak szybko i mam określony czas oczekiwania na kolejny odcinek, co daje możliwość oderwania się od tego na chwilę. W tym przypadku równiez występuje niedosyt, lecz inna odmiana. Mianowicie gdy obejrzymy odcinek musimy czekać cały tydzień na kolejny.

Jak sobie radzę z tymi problemami? Odpowiedż jest oczywista- oglądam kilka seriali na raz. Wtedy zawsze mam co obejrzeć. Dla niektórych jest to głupie, bo pomiesza im się fabuła, lecz ja jako prawdziwa pasjonatka mogę powiedzieć, że nigdy u mnie takie coś nie wystąpiło. Dlatego gdy niektórzy nazywają coś  "głupim", ja to odbieram jako "ja jestem na to za głupi"
Oto część z seriali które oglądam lub obejrzałam: